O naszej firmie

Firma „ROLTECH” istnieje na rynku 30 lat specjalizuje się w sprzedaży opału, materiałów budowlanych, pasz i zbóż na rynku krajowym. Zdobyte w tym czasie doświadczenie jest bezcennym kapitałem, który umożliwia sprawne funkcjonowanie oraz dostosowanie oferty do indywidualnych klientów.

Naszą misją jest współtworzenie z odbiorcami partnerskich relacji, tak aby nasi odbiorcy mogli, zakupując u nas produkty, otrzymywać szczegółowe dane techniczne, mieć zapewnione profesjonalne doradztwo w zakresie interesujących ich zagadnień budowy oraz kompleksową obsługę w tym zakresie, wraz z szybką dostawą towarów na wskazane miejsce.


Głównymi działami sprzedaży są:
  1. wysokiej jakości węgiel z kopalń Katowickiego Holdingu Węglowego
  2. szeroka gama materiałów budowlanych, narzędzi, umożliwiających klientowi wybór wśród wyspecjalizowanych produktów
  3. najwyższej jakości pasz największych potentatów światowych na rynku

Posiadamy swój transport dostosowany do potrzeb klientów detalicznych oraz hurtowych, świadczymy również usługi koparko-ładowarką. Samochody w naszej ofercie są o zróżnicowanej ładowności: do 3,5t, do 8t, do 25 ton. Dostosowując swoją ofertę dla każdego staramy się, aby była ona konkurencyjna w stosunku do innych dostawców, wyróżniała się atrakcyjną ceną i wysokiej rangi produktami.

Historia

Historia firmy "PPHU ROLTECH" , której właścicielem był Ryszard Stolarz rozpoczyna się w 1984 r. Działalność swą firma na początku opierała głównie na sprzedaży opału i pasz, a z biegiem czasu asortyment był poszerzany o coraz większą gamę materiałów budowlanych.

W 1993 r. sprzedaż przeniesiono do wyremontowanej hali sprzedaży o wielkości 300m2.

W 2011 roku firmę „ROLTECH” przejął następca Sławomir Kaczor, przez następne lata firma prężnie rozwija się, zwiększając swój asortyment i udział w rynku, odświeżony został również park maszynowy. W przyszłości planowana jest budowa hali magazynowej dostosowana do aktualnych standardów.